Vandaag
13-05-2024 - 19-05-2024
Sport
Ma 13-05-2024
Di 14-05-2024
Wo 15-05-2024
Do 16-05-2024
Vr 17-05-2024
Za 18-05-2024
Zo 19-05-2024
09:00 - 10:00
Bootcamp
5 / 15
09:15 - 10:15
Calming Yoga / Ontspanningsles
3 / 10
19:00 - 20:00
Gevorderden Survival / OCR
2 / 15
19:00 - 20:00
Junior Survival
11 / 15
19:30 - 20:30
Treehouse Yoga
2 / 10
20:00 - 21:00
Bootcamp
7 / 15
19:00 - 19:45
Bootcamp
1 / 20
19:00 - 20:00
Treehouse Yoga
2 / 9
19:00 - 20:00
Survival / OCR
1 / 15
20:00 - 20:45
Bootcamp
1 / 20
20:15 - 21:15
Treehouse Yoga
1 / 9
20:45 - 21:30
Boxing Only
1 / 15
09:00 - 10:00
Bootcamp
3 / 15
16:30 - 17:30
Junior Survival
39 / 45
18:00 - 19:00
Junior Survival
23 / 35
19:00 - 20:00
Junior Survival
25 / 35
19:30 - 20:15
Bootcamp
1 / 15
19:30 - 20:30
Junior Survival
20 / 35
19:00 - 20:00
Gevorderden Survival / OCR
1 / 20
19:00 - 20:00
Startgroep OCR / Survival
2 / 15
19:00 - 19:45
Pilates
2 / 10
20:00 - 21:00
Treehouse Yoga
1 / 10
20:00 - 20:45
Bootcamp
4 / 20
20:00 - 20:30
Krachttraining OCR / Survival
1 / 15
20:45 - 21:15
Boxing Only
1 / 15
07:45 - 08:45
Early Bird: Treehouse Yoga
2 / 10
09:00 - 10:00
Bootcamp
1 / 15
09:00 - 10:00
Treehouse Yoga
4 / 10
16:30 - 17:30
Junior Survival
43 / 45
18:00 - 19:00
Junior Survival
38 / 45
19:00 - 20:00
Junior Survival
31 / 40
19:30 - 20:30
Junior Survival
21 / 35
08:30 - 09:15
Bootcamp
3 / 20
09:30 - 10:30
Running & Power
2 / 15
10:30 - 11:30
Startgroep OCR / Survival
2 / 15
10:30 - 12:00
Survival / OCR
0 / 20
09:00 - 10:00
Bootcamp
4 / 15
10:00 - 11:30
OCR / Survival - Alle leeftijden
0 / 20
Ma 13-05-2024
09:00 - 10:00
Bootcamp
5 / 15
09:15 - 10:15
Calming Yoga / Ontspanningsles
3 / 10
19:00 - 20:00
Gevorderden Survival / OCR
2 / 15
19:00 - 20:00
Junior Survival
11 / 15
19:30 - 20:30
Treehouse Yoga
2 / 10
20:00 - 21:00
Bootcamp
7 / 15
Di 14-05-2024
19:00 - 19:45
Bootcamp
1 / 20
19:00 - 20:00
Treehouse Yoga
2 / 9
19:00 - 20:00
Survival / OCR
1 / 15
20:00 - 20:45
Bootcamp
1 / 20
20:15 - 21:15
Treehouse Yoga
1 / 9
20:45 - 21:30
Boxing Only
1 / 15
Wo 15-05-2024
09:00 - 10:00
Bootcamp
3 / 15
16:30 - 17:30
Junior Survival
39 / 45
18:00 - 19:00
Junior Survival
23 / 35
19:00 - 20:00
Junior Survival
25 / 35
19:30 - 20:15
Bootcamp
1 / 15
19:30 - 20:30
Junior Survival
20 / 35
Do 16-05-2024
19:00 - 20:00
Gevorderden Survival / OCR
1 / 20
19:00 - 20:00
Startgroep OCR / Survival
2 / 15
19:00 - 19:45
Pilates
2 / 10
20:00 - 21:00
Treehouse Yoga
1 / 10
20:00 - 20:45
Bootcamp
4 / 20
20:00 - 20:30
Krachttraining OCR / Survival
1 / 15
20:45 - 21:15
Boxing Only
1 / 15
Vr 17-05-2024
07:45 - 08:45
Early Bird: Treehouse Yoga
2 / 10
09:00 - 10:00
Bootcamp
1 / 15
09:00 - 10:00
Treehouse Yoga
4 / 10
16:30 - 17:30
Junior Survival
43 / 45
18:00 - 19:00
Junior Survival
38 / 45
19:00 - 20:00
Junior Survival
31 / 40
19:30 - 20:30
Junior Survival
21 / 35
Za 18-05-2024
08:30 - 09:15
Bootcamp
3 / 20
09:30 - 10:30
Running & Power
2 / 15
10:30 - 11:30
Startgroep OCR / Survival
2 / 15
10:30 - 12:00
Survival / OCR
0 / 20
Zo 19-05-2024
09:00 - 10:00
Bootcamp
4 / 15
10:00 - 11:30
OCR / Survival - Alle leeftijden
0 / 20
Datum
Tijd
-
Docent
Locatie
Aantal plekken gereserveerd
Maximaal aantal plekken